Pomoc zákazníkovy J4K

V Just4keepers jsme hrdí na naše služby, které úspěšně představujeme už vice než 17 let a protože většina zákazníků, která nakupuje, mimo naše webové stránky trénuje v Just4keepers brankářských školách ve více než 30 zemích, v kterých působíme. Jsme nadšený, že svým studentům poskytujeme kvalitní služby, protože se chceme postarat o naše zákazníky. Avšak, i když nejste J4K student, stejným respektem a pozorností se budeme o vás starat jako a naše studenty.

V některých případech pochopte prosím, že balík, který je mimo kontrolu J4K, se opozdí nebo se ztratí. Jestli se tak stane, ubezpečujeme vás, že vám to vyřídíme tak rychle, jak je to jen možné! Prosím postupujte podle níže uvedených kroků, aby vaše poptávka byla vyřešena tak rychle, jak je to možné, a PROSÍM dejte J4K čas zaobírat se vaší poptávkou. Jsme otevřený od 9.00 do 17:00 od pondělka do pátku. E-maily nebo hlasové maily doručené pozdě večer nebo o víkendu vyřešíme následující den resp. v pondělí ráno. 

Kroky aby vaše poptávka byla vyřešena tak rychle, jak je to jen možné.                 

V J4K se snažíme o to, aby vaše objednávky byly vybavené a doručené v požadovaném čase. Avšak je potřebné si pamatovat, že jakmile objednávka opustí náš sklad, není pod naší kontrolou, ale pod kontrolou odesílatele. Takže jestliže není zboží doručené v určeném čase prosím navštivte stránku Slovenské pošty nebo GLS Slovakia.

Krok 1: Vyzkoušejte naši službu rychlých zpráv v pravém dolním rohu naší webové stránky. Avšak, jestliže je to v režimu offline nebo naši pracovníci se zaobírají jiným zákazníkům, navštivte prosím …

Krok 2: Svoji poptávku pošlete e-mailem na info@j4ksports.eu, a nejdůležitější je napsat číslo objednávky.

Krok 3: Zavolejte na 00421 915 738 518 (všechny hovory podle místní sazby na Slovensku) Jak nám napíšete na info@j4ksports.eu a požádáte o pomoc nebo radu, vaše dotazy vyřídíme do 24 hodin nebo opět můžete využít službu okamžité zprávy v pravém dolním rohu naší webové stránky.

POZNÁMKA: pro vrácení zboží navštivte prosím http://j4ksports.eu/ReturnsPolicy. Vaše údaje uschováme v soukromí. Zavazujeme se, že nezneužijeme vaše e-mailové adresy a slibujeme, že naše rukavice budou na „vysoké profesionální úrovni“, a že je budeme prodávat za velmi příznivou cenu pro všechny brankáře na celém světě.    

V současné době máme tisíce spokojených zákazníků ve více než 30 zemích, a tento počet den ode dne roste. J4K se snaží dělat něco speciálního pro brankáře na celém světě tím, že poskytuje kvalitní brankářské rukavice za velmi přijatelné ceny. Jakmile máte jakýkoliv problém, prosím dejte vědět J4K a my vyřešíme váš dotaz taky rychle, jak jen to bude možné.

Just4keepers – Mění životy brankářů k lepšímu od roku 1999!